Par kompāniju
SAS “Biofarmacija” – ekskluzīvs Izraēlā ražotu uztura bagātinātāju izplatītājs Baltijas valstīs: Lietuvā, Latvijā, Igaunijā. Tie ir unikāli uztura bagātinātāji pulvera veidā, pirmie un vienīgie pasaulē, absolūti dabīgi, bez ķīmiskiem piemaisījumiem. Mēs sekojam teicienam: tuvāk dabai- spēcīgāka veselība! Tāpēc mūsu produkcijā nav nekādu aromatizētāju, saldinātāju vai krāsvielu, kā arī stabilizētāju, šķīdinātāju un tamlīdzīgu piejaukumu! Šī iemesla dēļ dažu produktu garša var izlikties mazliet citāda, nekā ierasts. Lai uzsvērtu savas rūpes par Jūsu veselību un nekaitējumu dabai, mēs vienkārši atteicāmies no nevajadzīgām komponentēm, kas nodrošina tikai produkta ārējo pievilcību, bet nepievieno noderīgas funkcijas. Tas ir viens no mūsu produkcijas maksimālās efektivitātes un unikāluma faktoriem!

bioMAGNIJS 300 mg plus bioKĀLIJS 300 mg dzeramā šķīduma pagatavošanai – Pirmais un vienīgais pulverveida uztura bagātinātājs bez ķīmiskām piedevām no IZRAĒLAS, piemīt neitrāla garša!

Отзывы клиентов
  • Vaiva-mMani katru nakti nomāca krampji. Vēlāk tas sāka atkārtoties arī dienas laikā. Vis briesmīgāk bija tad, kad pilsētā vadot automašīnu krampī sarāva kreiso kāju un tas atkārtojās ik minūti, vairāk nekā desmit reizes pēc kārtas. Lietoju dažādu ražotāju Magniju, bet tas nepalīdzēja. Pēc šī notikuma sāku interesēties par to, kāpēc man jau ilgu laiku lietojot Magniju krampji nepāriet? Izlasīju daudz literatūras, un atradu informāciju par to, ka magnijs ir jālieto kopā ar kāliju, tikai šādā veidā tas vieglāk uzsūcas organismā, bet vēl labāk ir lietot bioMagniju+bioKāliju, jo šis uztura bagātinātājs ir bez jebkādām ķīmiskajām piedevām! Jau pēc pirmā bioMagnijs+bioKālijs izdzertā iepakojuma, krampji mani lika mierā uz ilgu laiku.
    Vaiva Mickuvienė, uzņēmēja, 45 gadi.
  • Greta-mEsmu jauna, aktīva meitene, studēju divās augstskolās vienlaicīgi un vēl strādāju. Ļoti pietrūkst laika atpūtai un miegam. Sāku ātri nogurt, ikdienas stress kļuva par manu pavadītāju. Kļuvu pikta un aizkaitināta, naktīs sāka nomākt krampji, taču no savas darba un studiju slodzes izvairīties nebija iespējas. Bija jāatrod izeja. Analizēju internetā dažnedažādu uztura bagātinātāju aprakstus, kas man palīdzētu pārvarēt stresu un nogurumu. To ir tiešām daudz un dažādu ražotāju. Izlasot par preparātu bioMagnijs+bioKālijs, noticēju tam uzreiz, tikai tāpēc vien, ka šiem uztura bagātinātājiem ir divi patenti, viens pasaules, bet otrs Izraēlas, un bez jebkādas ķīmijas. Tagad es atkal esmu enerģiska un dzīvespriecīga, kaut gan dzīves temps palicis tāds pats.
    Greta Besakirskytė, studente, cilvēcisko resursu koordinatore, 23 gadi.
  • Aurelijus-mEs nekad neticēju, ka uztura bagātinātāji var uzlabot veselību, jo biju izmēģinājis dažnedažādus. Man ir paaugstināts asinsspiediens, precīzāk sakot, man tas bija un tas ļoti nomāca, galva plīsa pušu no sāpēm, bet mans darbs ir bīstams, strādāju par autovadītāju. Nejauši pamanīju, ka mana sieva lieto bioMagnijs plus bioKālijs uztura bagātinātājus, pajautāju, kam viņai tas ir vajadzīgs, un uzzināju, ka tas ir preparāts, kas palīdz saregulēt asinsspiedienu. Nevarēju noticēt, ka jau pēc pirmās iedzertas paciņas, man tajā dienā nekas nesāpēja, izjutu spēka un enerģijas pieplūdumu. Arī tagad iedzeru vienu paciņu dienā un ļoti priecājos par savu veselību.
    Aurelijus, autovadītājs, 53 gadi.